Hakkımızda
Hakkımızda

1985 yılında toptan perakende inşaat malzemeleri satışı ile çalışmalarına başlayan ve BKB İnşaat ve Taahhüt Ltd. Şirketi ile yoluna devam eden aile şirketi, sektörel yelpazesini daha da genişleterek 2006 yılında BASRİ KIŞ YAPI İNŞAAT kuruluşu bünyesinde AURA markası ile Mersin’de, sektöründe öncü firmalar arasında yer almayı başarmıştır.

Misyonumuz
Misyonumuz

“Sağlam temeller ile hep bir adım ileri.” felsefesi ile yola çıkan BASRİ KIŞ YAPI İNŞAAT AŞ bu amaca uygun olarak gerçekleştirdiği tüm projelerde yüksek kalitede üretim yapmayı ; modern ve estetik yaşam alanları ile Mersin ve çevresine değer katmayı amaç edinmiştir. Sektörde 30 yıllık tecrübe ile müşteri odaklı projeler üretmeyi, satış sonrasında da koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermeyi, faaliyetlerini gerçekleştirirken iş güvenliğini ve işçi sağlık ve güvenliğini daima birincil olarak korumayı amaç edinmiştir.

Vizyonumuz
Vizyonumuz

Yenilikçi bir zihniyetle sektörel ve kurumsal tüm yenilikleri yakından izlemek şirketimizin öncelikleri arasındadır. BASRİ KIŞ YAPI İNŞAAT çalışanları modern yaşam alanları yaratırken estetik tasarımlar ortaya çıkarmaya ,yıllar boyu dayanıklı binalar inşa etmeye önem veren bir zihniyetle ortak değerlerde bir araya gelerek çalışmalarını yürütürler.Çevreye saygı, karşılıksız güven ve müşteri memnuniyeti ve dürüstlük kurumsal prensiplerimiz arasındadır.